У Харкові та ще 6 регіонах очікуються проблемні вибори

xorst.ru_15092012_1633195359

Харків потрапив до переліку регіонів, в яких представники Комітету виборців України (КВУ) чекають проблеми на виборах. Про це йдеться у заяві КВУ, виголошеній під час прес-конференції «Старт виборчої кампанії: брудні технології, підкуп і тиск на новачків».

«За результатами дослідження, КВУ виділив 7 регіонів (Дніпропетровськ, Харків, Ужгород, Львів, Київ і його міста-супутники, Полтава), де сьогодні має місце висока конкурентність серед потенційних кандидатів і партій, що може призвести до порушень чинного законодавства і втрати контролю над ситуацією з боку правоохоронних органів», — йдеться в заяві організації.

Експерти КВУ зазначають, що потенційні кандидати і місцеві організації політичних партій почали виборчі кампанії ще до офіційного старту виборчого процесу. Серед основних порушень, зафіксованих вже зараз організацією, називають підкуп виборців, застосування адміністративного ресурсу з боку потенційних кандидатів у мери.

«При цьому кандидати майже не ведуть змістовної роботи з виборцями, яка б включала проведення зустрічей з жителями та обговорення місцевих питань», — наголошують представники КВУ.

Нагадаємо, 25 жовтня в Україні пройдуть вибори до місцевих рад.